Mig 21 Zpěvník - kniha
Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21Kniha Zpěvník Mig 21

Zpěvník

350,00 

✓ s podpisy členů kapely
✓ pro kytaru a klavír
✓ k táboráku, do kabelky i do hudebky

Zpěvník je kniha. Je v něm 21 nejoblíbenějších písniček. Z jedné strany je to cancák k ohni s kytarou, dá se z něj hrát i do něj psát, poradí s textem, akordy a melodií, pobaví ilustracemi. Když ho obrátíte, můžete podle něj hrát na klavír doma nebo v lidových školách umění.

Ke knize si můžete zdarma stáhnout webovou aplikaci www.mig21zpevnik.cz do telefonů, tabletů a počítačů, která navíc obsahuje nahrané audionáčmuchy jak od táborového ohně a dokonce i vodítko, jak zahrát všechny ty zapeklité akordy správně. Audionáčmuchy a videovodítko jsou samozřejmě i v klavírní části. Takže se Zpěvníkem si můžete zahrát a zazpívat naše písničky a ještě vám pomůže se naučit akordy na kytaru, když je neumíte, nebo se zdokonalit ve hře na váš zamilovaný klavír.

Zpěvník koupíte v knihkupectvích, na našich koncertech nebo zde.

Skladem

Kategorie: ,

Popis produktu

Zpěvník Mig 21 vznikal z potřeby omezit dopad chátrající paměti jednotlivých členů kapely a měl původně sloužit toliko jako tahák při veřejných produkcích.

V procesu svého vzniku se však rozrostl v bohatě ilustrovanou knihu poezie obsahující nejen kytarový a klavírní záznam jednadvaceti nejoblíbenějších skladeb skupiny, ale i osobité poznámky autorů a jejich přátel, ať už vlastnoručně psané, či kreslené.

Nepřehlédnutelná je i snaha vyvolat ve čtenáři pocit aktivního “spolupachatele” díla. Ať už samotným vtipným manuálem, jak s publikací zacházet, či prostorem ke čtenářovým vlastním poznámkám, opatřeným návodnými kresbami, lákajícími k dotvoření každého jednotlivého výtisku v jedinečný a osobitý originál.

Bezelstně laskavá péče o dílo s neskrývaným amatérským nadšením tak přináší překvapivě vysoce profesionální výsledek, který svou hravostí a humorem přerůstá původní účel svého vzniku.

Zpěvník Mig 21 je v oblasti tištěné prezentace vlastní hudební tvorby na našem knižním trhu počinem bezesporu výjimečným, svou kategorii přesahujícím a disponujícím potenciálem oslovit i ty, pro něž dosud byly samotné písně skupiny známé třeba jen okrajově.

Další informace

Hmotnost 0.495 kg